1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Вшанування подвигу Героїв Небесної...

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України в Бериславському закладі повної загальної середньої освіти №3 проведено ряд виховних заходів, а саме:
Класні керівники 1-4 класів провели виховні години: «Небесна сотня. Вони назавжди у нашій пам’яті», «Навіки у Небесному строю наші герої», для учнів 1 класів; уроки мужності «Слава Небесній Сотні», «Вони помирали, щоб жила Україна», для учнів 2-3 класів; години спілкування «Вшануймо героїв Небесної сотні», «Герої не вмирають доки пам’ять про них жива», для учнів 4 класів.

Класні керівники 5-11 класів провели: години спілкування: «Вшануймо героїв Небесної сотні», «Небесна сотня. Вони загинули за Україну», «Герої «Небесної сотні», для учнів 5-6 класів; уроки мужності: «Люди, що змінили хід історії», «Небесна сотня: Герої не вмирають», для учнів 7-8 класів; кінолекторій «Звитяга й подвиг- рушійні сили українського народу! Алея Героїв Небесної Сотні», для учнів 9-10 класів; урок- диспут «Україна- територія гідності та свободи», для учнів 11 класів.

Вчителі історії Пригода В.В. та Бондаренко Н.В. провели ряд виховних заходів: історичні хвилинки «Герої не вмирають…», для учнів 5 – 6 класів, уроки мужності «Небесна сотня. Вони загинули за Україну», для учнів 7 – 9 класів, виховні години «Забули б люди назавжди всі війни, але героїв не забути нам», для учнів 10 – 11 класів; годину спілкування «Навіки молоді – герої України!», для учнів 10-б класу; історичні бесіди «Хоробрі серця» та кінолекторій « Янголи майдану», для учні 8-9 класів.

Педагогом – організатором закладу Семенової А.С. було проведено виховний захід «Майдан- місце сили та волі незламних», для учнів 5-11 класів та організовано тиху акція «Сто небесних янголів», для учнів 1-11 класів.

Людям із порушенням зору