1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Річниця звільнення правобережної Херсонщини

Річниця звільнення правобережної Херсонщини

Акція “Херсон нескорене місто”
Рік тому, 11 листопада 2022 року, Збройні Сили України визволили Херсон — єдиний обласний центр України, захоплений російськими окупантами з моменту початку широкомасштабного вторгнення. Того дня вільним став і наш Берислав.
З нагоди деокупації Херсона з 07 по 11 листопада 2023 року проводилася обласна акція #Херсоннескоренемісто. До участі долучилися учні нашого закладу та їх батьки. Писали про свої почуття сьогодні, ділилися своїми спогадами та мріями, публікували малюнки та фотографії, згадували, як звільняли від російських окупантів рідне наше місто Берислав, а також дякували захисникам і захисницям в соціальних мережах.

Вірник Уляна учениця 2 класу Бериславського ЗПЗСО №3. Малюнок на тему “Берислав у моєму серці”
Клименко Каріна учениця 5-А класу Бериславського ЗПЗСО #3 : “Мій дім Херсонщина”

Звернення учениці 7-Б класу Бериславського ЗПЗСО #3 Козакової Юлії:

“Я, Козакова Юля, хочу подякувати військовим ЗСУ, нашим героям за звільнення правого берега Херсонщини. Коли я дізналась, що звільнили моє місто, я була безмежно щаслива. Вірю в ЗСУ, перемога за нами!!! Все буде Україна!!! Слава Україні – Героям Слава!!!”

Я, Ющенко Анна, учениця 2-А класу Бериславського ЗПЗСО №3. Дякую нашим найсміливішим захисникам за звільнення нашого міста Берислава. Коли ми побачили захисників, я розплакалася, бо була сама щаслива, що можу дихати чистим і вільним повітрям і нічого не боятися. А ще на згадку захисник подарував мені подарунок. Для мене він став самим цінним в житті. Слава Україні!!! Героям Слава!!!

Головко Валентина учениця 8 – А класу Бериславського ЗПЗСО №3. Малюнок на тему “Україна понад усе”

Козакова Вікторія учениця 7-Б класу Бериславського ЗПЗСО #3. Малюнок на тему “Наші Захисники”

Спогади Проценко Яни, учениці 7-Б класу:
“На світлині разом зі мною воїни ,які звільнили наше село Зміївка 12 листопада 2022 року, ми дуже раділи цьому і пишалися ними. Це воїни 60 бригади 96 батальйону 3 роти ЗСУ. У мене зберігається підписаний ними і подарований мені прапор України 🇺🇦”

Козакова Юлія учениця 7-Б класу Бериславського ЗПЗСО #3 : ” Малюнок на тему “Незламна Херсонщина”.

Коли ми дізналися що наші військові вже в Бериславі, ми разом з нашими односельчанами пішли готуватися до зустрічі з ними. Перефарбовували зупинки, які в окупації розмалювали російською символікою колоборанти. Пам’ятаю сльози сусідів і радість на їхньому обличчі.

Козакова Вікторія учениця 7-Б класу Бериславського ЗПЗСО №3. Малюнок на тему “Наша броня”

Воробйов Роман учень 8-Б класу Бериславського ЗПЗСО №3. Спогади про звільнення міста.

Людям із порушенням зору