1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Міжнародний День толерантності

Міжнародний День толерантності

В рамках відзначення 16.11.23р. Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Бериславському ЗПЗСО №3 було проведено ряд заходів на тему «Простір толерантності».
Разом із психологом та соціальним педагогом закладу учні мали можливість самостійно дослідити рівень своєї толерантності, засвоїли, що відсутність самоконтролю, розуміння іншого, презирство, підозрілість, недовіра, егоїзм, емоційна неврівноваженість породжують напруженість, позбавляють простір міжособистісних відносин почуття захищеності й безпеки, приводять до злочинів, конфліктів, війн. Також діти взяли участь у флешмобі «Квітка толерантності».
Класними керівниками були проведені: виховні години «Що таке толерантність», «Толерантність врятує світ!», учні пройшли тестування “Чи знаю я що таке толерантність”, записували риси толерантної людини, писали твори-роздуми «Толерантність: Моя внутрішня переписка із світом», обговорювали ситуації, які траплялися з учнями з даної теми, учні молодших класів списували речення про толерантність, грали в ігри, відповідали на питання вікторини, створювали асоціативний кущ, малювали малюнки.

Людям із порушенням зору