1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. День спротиву окупації Автономної...

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

26 лютого до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 2024 році, у закладі проведено ряд виховних заходів, а саме:
Класними керівниками проведено: виховні години: «Крим-Україна», для учнів 2-4 класів; уроки мужності «Гібридна війна – окупація Криму», для учнів 5-8 класів; години спілкування «Крим – територія України», для учнів 9-10 класів; перегляд фільму «Додому», для учнів 11 класів, тощо.
Вчителями історії, Пригодою В.В. та Бондаренко Н.В. проведено: історичні хвилинки: «Крим- це Україна», для учнів 5 класів, «Крим і Україна – єдині», для учнів 7-9 класів; відеолекторії: «Від Карпат до Криму – Україна єдина», для учнів 9-10 класів та перегляд документальних хронік «Крим…Як це було», для учнів 11 класів; тематичні бесіди на уроках історії «День початку кримського спротиву», тощо.
Конкурс малюнків «Крим – це Україна», для учнів 1-9 класів.

Членами Дитячо-юнацької організації «Молодіжний центр» та педагогом- організатором проведено акцію «Листи до вільного Криму», до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Людям із порушенням зору