25 березня 2026 року відбулося засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Методичний діалог відбувся з теми “Організація роботи з дітьми з особливими освітніми потребами”. Увагу було приділено здійсненню корекційного навчання дітей з ООП на уроках. Інтерактивні методи найбільш відповідають компетентнісному підходу до навчання і виховання дітей. Тож вчителі поділилися своїм досвідом їх використання. Вони не змушують учнів виконувати ті чи інші вимоги, а дають простір для саморегуляції, створюють умови для того, щоб школяр сам прийшов до виконання поставлених завдань. Члени методичного об’єднання розглянули методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів з ООП, наголосивши на тому, що оцінювання має ґрунтуватися на методологічній переорієнтації освітнього процесу на розвиток особистості кожного учня, гуманного ставлення до нього, на позитивному підході до найменших навчальних успіхів, постійній підтримці прагнень до самостійності, саморозвитку, всебічної допомоги з боку вчителів, батьків для досягнення можливих найвищих результатів навчання.







